Sportingwork

Tarihi dokusu ve eşsiz boğazıyla bir dünya markası olan İstanbul’da spor kampı yapmak isteyen basketbol takımları, 20 yılı aşkın spor turizmi tecrübesi üzerine kurulan Sportingwork’te buluşuyor.

Spor Bizim İşimiz felsefesiyle kapılarını her yaştan sporcuya açan Sportingwork, yılın her döneminde basketbol, ​​voleybol, eskrim ve tekvando takımlarına ev sahipliği yapıyor. TRYP by Wyndham Hotel konforunda konaklayan sporcular, antrenman ve müsabakalarını otele bitişik olarak tasarlanan Complex İstanbul’da yapabilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nden Kuzey Afrika’ya, Balkan ülkelerinden Uzak Doğu’ya kadar NBA yıldızlarının teknik direktörlerini ağırlayan Sportingwork, spor turizmi temsilcisi Faik Ersoy tarafından yönetiliyor.

1500 seyirci kapasiteli kapalı spor salonunda basketbol müsabakaları başta olmak üzere birçok profesyonel müsabaka düzenlenebilmektedir. Spor ve gösteri sanatları organizasyonlarına ev sahipliği yapan Complex İstanbul, dünya standartlarında 4 lüks soyunma odası, dinlenme alanları, masaj salonları, kişisel gelişim merkezi ile dünyaca ünlü takımlara üst düzey imkanlar sunuyor.

Görevimiz

Spor, yerel değerleri ulusal, ulusal değerleri uluslararası başarıya çeviren ve birleştirici bir güce sahiptir. Sportingwork, sporun birleştirici gücünü tüm dünyadaki sporculara modern, fonksiyonel ve profesyonel bir sahada sunmak için kurulmuştur. Profesyonel salonda yarışmalar ve performanslarla dünya çapında tanınmayı hedefledik. Sanat, spor ve bilim ışığında ilerleyen çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak, kamplar düzenleyerek dünyanın en önemli takımlarını ağırlamanın gururunu yaşadık. Vizyonumuza doğru ilerlerken amatör ve profesyonel tüm sporcuları desteklemek için harekete geçtik.

20 yıldır spor turizminde faaliyet gösteren Complex İstanbul ekibi, kapılarını tüm dünyaya açarak sporun birleştirici gücünü yaygınlaştırmayı hedefliyor. Ülkemizde ve dünyanın diğer ülkelerinde hem amatör hem de profesyonel sporcuların Sportingwork kapsamında kampları olduğu için İstanbul, spor turizmi merkezi olarak dünyanın seçkin merkezlerinden biri olacaktır. Hedefimiz, 2023 yılına kadar ülkemizin sporda dünyanın gözdesi olmasına destek olmaktır.